Webhosting za 50 Kč měsíčně - prozkoumejte ho!

Pronájem určitého místa na Internetu (webhosting) je nutností pro každého, kdo chce být na síti vidět. V době masívního rozvoje Internetu po celém světě je to věc naprosto běžná a poskytovatelů webhostingu je skutečně mnoho. Proto jsou pro zákazníka rozhodující další služby, které jednotlivé webhostingové firmy poskytují. Proč byste si tedy měli vybrat právě nás?

1. Webhosting zcela bez rizika
Nejste si jisti, že právě náš webhosting je to pravé? Rádi byste měli jistotu, že nevyhazujete peníze oknem? Nabízíme webhosting bez rizika! Máte k dispozici celý první měsíc na vyzkoušení našeho hostingu a pokud nebudete spokojeni, jednoduše Vám peníze zaplacené za naše služby vrátíme.
2. Kompletní technická správa na jednom místě
Nechcete se zatěžovat technickými záležitostmi? My Vám kromě špičkového webhostingu také spravujeme Vaši doménu a její DNS záznamy, hlídáme blížící se expiraci a zařizujeme prodloužení platnosti domény u registrátora. Využijte naší komplexní péče a ušetřete Váš čas!
3. Za 50 Kč měsíčně dostanete všechno co potřebujete
Nemáme žádné skryté poplatky. Za uvedenou měsíční cenu dostanete dostatek místa, databází a emailů pro kompletní provoz Vaší prezentace. Příplatky jsou pouze za prostor navíc nebo za další doménu 2. řádu.

Optimal Home Multi
Cena za měsíc 50 Kč 75 Kč 180 Kč
počet domén (lze navýšit) 1 2 10
prostor pro web a emaily
(lze navýšit a poměr měnit)
2GB 10GB 20GB
neomezený přenos dat
počet emailů neomezeně neomezeně neomezeně
počet MySQL databází neomezeně neomezeně neomezeně
velikost MySQL databází neomezená neomezená neomezená
počet FTP účtů neomezeně neomezeně neomezeně
počet doménových aliasů neomezeně neomezeně neomezeně
počet subdomén neomezeně neomezeně neomezeně
podpora PHP
paměť pro PHP skripty 256 MB 256 MB 256 MB
Konektivita 2x 1000 Mbit/s 2x 1000 Mbit/s 2x 1000 Mbit/s
Antivir a AntiSpam
PhpMyAdmin
vlastní chybové stránky
podpora hezkých URL (mod_rewrite, mod_alias)
zabezpečená komunikace SMTPS, POP3S, IMAPS
automatický odpovídač, emailový koš
WebMail - čtení pošty přes web
Zaheslování adresářů
.htaccess
Záznam do CRONu
Vedení DNS včetně online správy
grafické statistiky návštěvnosti
statistiky obsazenosti prostoru
Pravidelné zálohování
kompletní správa online
příplatek za další 1GB místa 10 Kč 10 Kč 10 Kč
příplatek za další doménu 20 Kč 20 Kč 20 Kč
uživatelsky dostupné zálohy 10 Kč 10 Kč 10 Kč

4. Webhosting, kde jsou data v bezpečí
Zálohování dat provádíme každých 24 hodin. K tomu nabízíme možnost zamykání FTP účtu, kdy máte možnost v administraci zakázat jakékoli přihlašování přes FTP a rovněž máte ke všem službám k dispozici šifrování, díky kterému nepřenášíte hesla v čitelné podobě a je tedy pro případného útočníka nemožné získat vaše přístupové údaje.
5. Garance dostupnosti 99,9% a neomezený přenos dat
Pokud bude dostupnost vaší prezentace nižší než 99,9%, máte od nás na další měsíc webhosting zdarma. Datový přenos nijak neomezujeme, nemusíte tedy hlídat žádné limity. Využijte webhosting bez omezení!
6. Dedikované servery pro náročné prezentace
Webhosting od společnosti Gringo Partners s.r.o. nabízí profesionální zázemí i velmi náročným a extrémně navštěvovaným prezentacím, u kterých volíme variantu vyhrazeného prostoru na zvláštních serverech tak, aby se výkon serveru nedělil mezi desítky domén a byl k dispozici zvýšeným nárokům. Nabízíme také službu Managed servery, kde Vám za výhodných podmínek pronajmene celý server i s technickou správou. Celý výkon stroje je tak k dispozici pouze Vám.
7. Komplexní emailové služby
V rámci komplexního webhostingu budete mít dostatek e-mailových schránek, nabízíme možnost přihlásit se ke schránce přes web a přečíst si poštu, ať jste kdekoli, na serverech běží kvalitní antivir a antispam, podporujeme šifrované čtení a odesílání pošty (POP3/s a IMAP/s) a máte možnost nastavovat automatické odpovídače v nepřítomnosti a přeposílání zpráv na jiný e-mail.
8. Webhosting s podrobnými grafickými statistikami
Veškerý provoz vaší prezentace je zaznamenáván a zobrazován v přehledných grafech a statistikách, máte tak k dispozici všechny funkce oblíbeného statistického programu AwStats. Obstarejte si webhosting, o kterém budete mít detailní přehled v každém okamžiku! Objednejte si webhosting od společnosti Gringo Partners s.r.o.!
9. Služby pro SEO
Podporujeme moduly mod_rewrite a mod_alias, máte možnost používat .htaccess soubory pro nastavení dalších SEO pravidel a "pěkných URL". Máte také možnost nastavit si vlastní chybové stránky, které budou ladit s vaší prezentací. Využijte všechny výhody našeho webhostingu a objednejte si ho co nejdříve.