Gringo webhosting

Registrace domény

Na výběru domény záleží. Je to název, který Vás bude provázet po celou dobu života Vašich stránek, proto jeho výběr neuspěchejte.

Parking domény zdarma

Parking domény nabízíme zcela zdarma. Je to perfektní možnost si zarezervovat název domény pro budoucí projekt, který teprve připravujete. Budete tak mít jistotu, že doména bude Vaše a nikdo Vám její název „nevyfoukne“. V takovém případě zaplatíte pouze roční poplatek za registraci domény, který požaduje registrátor a nebudete zatím platit za naše služby (ani webhosting, ani vedení DNS záznamů). Jednoduše si u nás Vaši doménu zaparkujete k budoucímu použití.

Ceny registrace a prodloužení domén

Poplatky, za které pro Vás registrujeme a prodlužujeme domény. V ceně je i správa DNS záznamů a tyto poplatky jsou konečné.
Doménu si nemusíte registrovat u nás, ale pokud tak učiníte, budete mít vše, co je spojené s Vaší prezentací, na jednom místě a nebudete mít žádné starosti s technickou správou a nastavením Vaší domény. 

TLDs Počet let Registrace Transfer Prodloužení
.cz 1 Rok 188 Kč 0 Kč 188 Kč
.eu 1 Rok 169 Kč 169 Kč 169 Kč
.com 1 Rok 257 Kč 257 Kč 257 Kč
.net 1 Rok 299 Kč 299 Kč 299 Kč
.org 1 Rok 279 Kč 279 Kč 279 Kč
.info 1 Rok 439 Kč 439 Kč 439 Kč
.biz 1 Rok 439 Kč 439 Kč 439 Kč

Kompletní online DNS správa v ceně

Máte u nás kompletní správu DNS záznamů Vaší domény. Postaráme se o správné nastavení a v případě změn ho budeme aktualizovat tak, aby Vaše prezentace vždy fungovala a doména směřovala na správný server. Nemusíte tak tyto změny hlídat a starosti o technickou správu domény můžete nechat kompletně na nás. V případě, že si chcete doménu spravovat sami, máte k tomu u nás přehledné rozhraní pro správu DNS záznamů.