Gringo webhosting

Webhosting

Profesionální webhosting s kompletní online správou a ochotnou technickou podporou. Vyberte si svůj tarif. Moc rádi se o Vás postaráme.

Proč webhosting u Gringo

Dopřejte si spolehlivý a stabilní webhosting bez rizika. 30 denní garance vrácení platby v případě nespokojenosti.

Výhody našeho webhostingu

Webhosting bez rizika

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Nabízíme 30 dní na vyzkoušení našeho webhostingu a pokud nebudete spokojení, vrátíme Vám peníze zaplacené za naše služby.

Garance dostupnosti 99,9%

Garantujeme maximální dostupnost našich služeb. V případě nižší dostupnosti Vám poskytneme webhosting na další měsíc zcela zdarma.

Ochotná technická podpora

Pomůžeme s importem stávající prezentace k nám, zodpovíme dotazy a poradíme, pokud si nebudete vědět rady. To vše po telefonu i emailu.

Skvělé a férové ceny

Od začátku u nás znáte měsíční cenu za webhosting. Nemáme žádné „výhodné“ nabídky, které Vám po prvním roce zrušíme a nabízíme férovou cenu pro každý Váš projekt.

Kompletní online správa služeb

Všechny služby si u nás nastavíte v přehledné administraci a nemusíte tak čekat na naši reakci. Pokud si ale přeci jen nebudete vědět rady, je tu pro Vás naše technická podpora.

Webhosting, kde jsou data v bezpečí

Ke všem službám nabízíme šifrovaný přístup, díky kterému nepřenášíte heslo v čitelné podobě. Máte také možnost zcela zamknout FTP přístup – třeba jen pro jistotu.

K webhostingu navíc ZDARMA získáte

Komplexní a bezpečný email

Budete mít dostatek zabezpečených emailových schránek, možnost jejich kontroly přes web (WebMail) a kontrolu kvalitním antivirem i antispamem. Přístup ke všem službám přes šifrované certifikáty, nastavovat automatické odpovídače a přeposílat si poštu kam jen budete potřebovat.

Služby pro SEO

Podporujeme moduly mod_rewrite a mod_alias, máte možnost používat .htaccess soubory pro nastavení dalších SEO pravidel a „pěkných URL“. Máte také možnost nastavit si vlastní chybové stránky, které budou ladit s vaší prezentací. 

Migrace webu

Pokud k nám přecházíte odjinud, rádi pomůžeme s přesunem stávající prezentace na náš webhosting. Stačí nás kontaktovat.

AccessLog i ErrorLog

Už v základu u nás máte logy Vaší prezentace k dispozici k nahlédnutí. Hodí se zejména ve chvíli, kdy hledáte příčinu něčeho nefunkčního.

Obnova dat ze zálohy zdarma

Vaši prezentaci i databáze pravidelně zálohujeme. Zálohy máte k dispozici a data můžete ze zálohy kdykoliv obnovit zdarma přes naši Administraci.

Důvěryhodný SSL certifikát

Každá prezentace by dnes měla fungovat spolu s důvěryhodným SSL certifikát. Ten od nás získáte zdarma a pravidelně ho budeme aktualizovat.

Možnost okamžité změny verze PHP

Na všech serverech běží PHP verze 5, 7 i 8 a jednoduchým přepínačem v administraci si vyberete tu, která s Vaší prezentací funguje nejlépe.

Hlídáme obsazenost a včas Vás upozorníme

Ať už Vám dochází místo pro email nebo web, včas Vás upozorníme emailem a budete mít dostatek času vše vyřešit dříve, než místo dojde úplně.

Kompletní péče i o Vaši doménu

Chceme, abyste měli vše spojené s prezentací na jednom místě. Proto také spravujeme DNS záznamy Vaší domény, hlídáme její expiraci a zařizujeme její včasné prodloužení u registrátora. DNS můžete měnit v administraci. 

V základní ceně je vše, co budete potřebovat

Nemáme žádné skryté příplatky za lepší parametry a po vybrání tarifu budete mít vše, co k webhostingu potřebujete. Navíc Vám rádi pomůžeme jak s nastavením, tak i v případě nejasností nebo speciálních požadavků.

Zabezpečení emailů

Gringo-feature-green-image1

Zabezpečené protokoly pro šifrovanou komunikaci s poštovními servery jsou u nás samozřejmostí. 

SPF záznam chrání Vaši doménu před tím, aby se někdo při odesílání pošty vydával za Vás. 

DKIM je DNS záznam Vaší domény, díky kterému zvýšíte důvěryhodnost odesílaných zpráv, jejich bezpečnost a spolehlivost doručení.

Máte možnost pracovat s poštou odkudkoliv budete chtít. Jednoduše se k Vaší schránce zabezpečeně připojíte přes webový prohlížeč

Vyberte si svůj tarif

Vyzkoušejte nás bez rizika. Pokud nebudete spokojeni, stačí se nám do 30ti dnů
od objednání ozvat a vrátíme Vám celou platbu za webhosting
.
Tarif se dá kdykoliv změnit.

Stále nevíte, který tarif je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi poradíme.

Telefon

+420 604 617 184

Email

info@gringo.cz

VIZITKA

Když chcete být vidět a nepotřebujete email.

39 Kč

/Měsíc

468 Kč za 1 rok

MINI

Pro menší projekt s podporou PHP i databáze.

50 Kč

/Měsíc

600 Kč za 1 rok

HOME

Vše co potřebujete k fungování malých i velkých projektů

79 Kč

/Měsíc

948 Kč za 1 rok

MULTI

Vše co potřebujete k fungování malých i velkých projektů

180 Kč

/Měsíc

2160 Kč za 1 rok

Gringo-section4-eclipse

Co je WebHosting?

Jde o službu, díky které získáte místo pro své stránky na některém ze serverů připojených k Internetu a budete tak viditelní pro ostatní.

V případě webhostingu sdílíte stejný server s více zákazníky a dělíte se tak o jeho výpočetní výkon, místo na disku a tedy i cenu. Pro běžné prezentace a eshopy je to dostatečné řešení. 

Dopřejte si spolehlivý a stabilní webhosting bez rizika. 30 denní garance vrácení platby v případě nespokojenosti.